KONST / Litografier / Färglitografier 8336056
nr 833 6056
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bengt Landin (f. 1933), numrerade och signerade, motivets mått: 33x24 + 28x41
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 juni 2013
kl 18:29:15
100 kr
150 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin